Gadżety i dodatki na Twojego bloga
niedziela, 23 grudnia 2007
Get this widget!
Żeby nie było. Widżet jest super - można ustawić wielkość drzewka, kolory bombek, lampek i łańcucha... Choinkowy last-minute do pobrania tutaj! Wszystkiego najlepszego!
sobota, 22 grudnia 2007
Jeśli nie wiesz, sprawdź w quizie. Ja nie musiałem sprawdzać. Firma z japkiem jest mi obca.
Ale dla wszystkich ewangelizatorów, zapaleńców jest widżecik, dzięki któremu mogą się pochwalić jak bardzo są "japkowi".
How addicted to Apple are you? Bo ja wcale :)
0%How Addicted to Apple Are You?

Znów na końcu kodu do wklejenia mamy reklamę. Jak komuś nie przeszkadza, niech zostawi.

środa, 12 grudnia 2007
Dziś o widżecie, który sprawdzi dla Was czytelność Waszego bloga.
Tak, czytelność a nie czytelnictwo.
Nie chce mi się wierzyć, że serwis naprawdę "rozumie" nasz trudny język ojczysty. Ale jakieś wyniki daje, więc być może. Chyba, że estymuje wynik na podstawie ((ilość_obrazków/ilość_tekstu^ilość_linków)*ilość_znaczników_h2)/wielkość_arkusza_css...

cash advance

Tak czy inaczej oto on - Blog Readability Test. W wyniku mamy podane jaką szkołę (amerykańską) trzeba ukończyć, żeby zrozumieć o co na naszym blogu kaman. Mi wychodzi High School. Witajcie na blogu dla moronów.
Na koniec jedna uwaga - nie kopiujcie z ich strony całego kodu - na końcu jest reklama. Swoją drogą, strasznie nieudolnie próbują to wcisnąć.

środa, 28 listopada 2007
Czyż to nie wspaniałe, mieć taką społeczność użytkowników, którzy co chwila dodają do Twojego serwisu nowe funkcjonalności?
Oddolna inicjatywa Bloxowiczów czyni serwis coraz bardziej rozbudowanym i ciekawszym.

Wpis ten jest oczywiście spowodowany świetnym skryptem DeBergeraca, który wyświetla awatary z MyBlogLoga w komentarzach bloxa. Nie będę się na ten temat rozpisywał, zainteresowanych odsyłam do linku powyżej.
Z tego co pamiętam, kiedyś, ktoś miał pomysł, żeby wykorzystać awatary MBL w tym celu ;)

Chyba najpełniejsza lista fajnych rzeczy dla Bloxa (w tym stworzonych przez ich użytkowników) znaleźć można na blogu Eskey'a (m.in. najnowsze komentarze w bocznej szpalcie, wyróżnianie komentarzy autora bloga, tytuł wpisu linkiem do niego, ...). Polecam!

A awatary wstawię i tutaj, jak będzie chwila czasu.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17

:: Plexo ze Squidoo ::
plex16251


:: MyBlogLog ::
:: twitter :: Add to Technorati Favorites

web stats